Praca

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania:

  • umiejętność spawania elektrycznego lub gazowego w zakresie podstawowym,
  • doświadczenie na danym lub podobnym stanowisku,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • książeczka spawacza z aktualnymi uprawnieniami będzie dodatkowym atutem,
  • pracowitość, dyspozycyjność, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia, zdobycie nowych uprawnień,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: praca@ekopol-dg-no-spam.pl

Pracownik utrzymania ruchu - mechanik

Opis stanowiska:

  • codzienny nadzór/kontrola pracy maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym,
  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego,
  • eliminowanie przyczyn awarii,
  • współudział w planowaniu poziomu zapasów części zamiennych w podległych obszarach,
  • przystosowanie maszyn do zmiany asortymentu produkcji.

Wymagania:

  • ogólna wiedza na temat mechaniki,
  • praktyczne doświadczenie w pracy z maszynami pracującymi w ruchu ciągłym,
  • znajomość budowy i działania maszyn w hutnictwie szkła będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze/palnik,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system pracy 2-zmianowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę.